1814 föremål
Kiyoshi Saito, träsnitt.
22 tim 2m
Kiyoshi Saito, träsnitt.
2 950 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
22 tim 20m
Skåp, 1700-tal.
2 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Beck & Jung, "Hundie".
22 tim 21m
Beck & Jung, "Hundie".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lena Cronqvist, Porträtt av Göran Tunström.
22 tim 28m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Erling Ärlingsson, Landskap.
22 tim 30m
Erling Ärlingsson, Landskap.
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets andra hälft.
22 tim 31m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, 4 st, Cappellini, Italien.
22 tim 35m
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Viljo Savikurki, "Suruinen soitto".
22 tim 37m
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Champagnekylare, 1900-tal.
22 tim 39m
Champagnekylare, 1900-tal.
55 EUR
Utropspris
250 EUR
Keisai Eisen, träsnitt.
22 tim 40m
Keisai Eisen, träsnitt.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eero Nelimarkka, Åkervy.
22 tim 47m
Eero Nelimarkka, Åkervy.
220 EUR
Utropspris
350 EUR
Otto Mäkilä, Skogsinteriör.
22 tim 57m
Otto Mäkilä, Skogsinteriör.
170 EUR
Utropspris
600 EUR
Evald Okas, Naken.
23 tim 1m
Evald Okas, Naken.
250 EUR
Utropspris
600 EUR