441 föremål
Birger Kaipiainen, fat, ett par, Arabia, Finland.
5d 2 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, model 41046, Asea, 1950-tal.
4d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, vaser, ett par, Kosta Boda.
3d
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Fröseke, 1960-70-tal.
4d 22 tim
Byrå, Fröseke, 1960-70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Elon Arenhill, Armband silver Malmö 1982.
1d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Boffi, Italien.
2d 2 tim
Byrå, Boffi, Italien.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jonas Bohlin, bord, "Liv".
2d 23 tim
Jonas Bohlin, bord, "Liv".
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
1d
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sylvia Leuchovius, väggplakett fisk.
4d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gubi, sidobord.
6d 5 tim
Gubi, sidobord.
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hans-Agne Jakobsson, bordslampa, "B54", Markaryd.
4d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anna Johanna Ångström, matta rölakan signerad 230x167 cm.
4d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, modell "Rialto", Fiam, Italien.
23 tim 29m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, vas, Kosta Boda.
4d 23 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hatthylla, 1900-talets mitt.
2d 1 tim
Hatthylla, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, vaser, 3 st.
2d 2 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ingegerd Silow, matta rölakan signerad 235x165 cm.
4d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Wiwen Nilsson, örhängen ett par silver.
1d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1960-tal.
2d 22 tim
Taklampa, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1970-80-tal.
22 tim 22m
Bänk, 1970-80-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK