417 föremål
Aino Aalto, tallrikar, 10 st, 1930-tal.
2d 6 tim
79 EUR
Utropspris
300 EUR
Ruth & Joanna, "Big Square Table", samtida.
4d 3 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampor, 6 st, Aneta, Växjö, 1960/70-tal.
3d 3 tim
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Muminmuggar, 4 st, porslin, Arabia, Finland.
1d 3 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Swedish Modern, 1940/50-tal.
1d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Alberto Meda, kontorsstol, "Physix", Vitra.
2d
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Max Sauze taklampa Cassiopea 1970-tal.
2 tim 39m
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Per Hammarström, skulptur.
4d 2 tim
Per Hammarström, skulptur.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Nina Jobs, sittpuff, "Poppy", Fogia.
3d 5 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Edward Hald, vas graal signerad Orrefors 1941.
6d 4 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stina Sandwall, skrivbord, "Overtime", Voice.
1d 6 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, unik vas, Kosta Boda.
2d 7 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunilla Allard, serveringsvagn, "Cargo", Lammhults.
1d 5 tim
4 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1900- talets mitt.
1d 5 tim
Matbord, 1900- talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, venetiansk stil, 1900-talets mitt.
5 tim 7m
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
2d 8 tim
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, 1900-talets första hälft.
1d 4 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Elon Arenhill, Halsband silver Malmö 1989.
1 tim 30m
5 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, ett par, 1900-talets mitt.
1d 3 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, "Band", Adea, Finland.
1d 5 tim
Soffa, "Band", Adea, Finland.
180 EUR
Utropspris
400 EUR
Folke Ohlsson, soffa, Dux, 1900-talets mitt.
2d 8 tim
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sidobord, ett par, Minotti, Italien.
1d 5 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ingeborg Lundin, skål, "Ariel, Orrefors,
2d 2 tim
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Golvlampa, Swedish Modern, 1940/50-tal.
3d 1 tim
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK