445 föremål
Stina Sandwall, skrivbord, "Overtime", Voice.
5d 9 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Oscar Reutersvärd, utan titel.
5d 9 tim
333 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ruth & Joanna, "Cara Ottoman", samtida.
4d 2 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Elon Arenhill, Armband silver Malmö 1982.
4d 4 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Elon Arenhill, Halsband silver Malmö 1989.
4d 4 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Georg Kofoed, hörnbarskåp 1960-tal Danmark.
4d 5 tim
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Max Sauze taklampa Cassiopea 1970-tal.
4d 6 tim
1 980 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hatthylla, 1900-talets mitt.
4d 7 tim
Hatthylla, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, venetiansk stil, 1900-talets mitt.
4d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa, Swedish Modern, 1940-tal.
4d 9 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
4d 11 tim
Skåp, 1900-talets mitt.
2 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK