1403 föremål
Matta, Kelim, ca. 242 x 176 cm.
1d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Piedestal, samtida tillverkning.
1d 5 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1900-talets mitt.
1d 5 tim
Soffa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
1d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Andreas Lundberg, "Betty 11:08".
1d 5 tim
4 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Vägglampa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1d 5 tim
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vas, Japan, 1900-tal.
1d 5 tim
Vas, Japan, 1900-tal.
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, sent 1800-tal.
1d 5 tim
Bord, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, tidigt 1900-tal.
1d 5 tim
Skrivbord, tidigt 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, modell "903", Juul.
1d 5 tim
4 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bord, omkring 1900.
1d 6 tim
Bord, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd, "Non violence".
1d 6 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Erté, "Alcazar de Paris".
1d 6 tim
Erté, "Alcazar de Paris".
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klaffbord, omkring 1900.
1d 6 tim
Klaffbord, omkring 1900.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Postfack, omkring 1900.
1d 6 tim
Postfack, omkring 1900.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
1d 6 tim
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Curt Peters, "Gröna Lunds Tivoli".
1d 6 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dimitri Omersa & Co, fotpall, 1900-talets mitt.
1d 6 tim
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Affärsskylt 1900-talets mitt.
1d 7 tim
Affärsskylt 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunilla Mann, "En varm julidag i Knäbäckshusen".
1d 7 tim
3 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Carl Trägårdh, Ko på äng.
1d 7 tim
Carl Trägårdh, Ko på äng.
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
1d 7 tim
Slagbord, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Akke Hugh Malmeström, Byggnader.
1d 7 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 2000-tal.
1d 8 tim
Taklampa 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Einar Jolin, stilleben.
1d 8 tim
Einar Jolin, stilleben.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord/sidobord sent 1900-tal/2000-tal.
1d 8 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta rölakan ca 235x170 cm.
1d 8 tim
Matta rölakan ca 235x170 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gerhard Nordström, landskap.
1d 8 tim
Gerhard Nordström, landskap.
11 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Trädgårdsbord "Café" Hope 2000-tal.
1d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Trädgårdsstolar 1 par, "Park", Hope 2000-tal.
1d 8 tim
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
1d 8 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bally ryggsäck limiterad upplaga 2017.
1d 8 tim
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
1d 8 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
1d 8 tim
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Trädgårdsbord "Oly" Hope 2000-tal.
1d 8 tim
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
1d 8 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampor ett par sent 1900-tal/2000-tal.
1d 8 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
1d 8 tim
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
2 601 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord sent 1900-tal/2000-tal.
1d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj omkring 1900.
1d 9 tim
Fåtölj omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Karin Wikström, Utan titel.
1d 9 tim
Karin Wikström, Utan titel.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Clubfåtölj 1900-talets första hälft.
1d 9 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1048. Speglar, två stycken, brons. Handynastin (206 f.Kr.-220 e.Kr.).
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK