485 föremål
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
3d 23 tim
180 EUR
Utropspris
300 EUR
Harry Bertoia, 4 st "Sidechair" 1960/70-tal.
4d
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
4d
Skåp, 1900-talets mitt.
2 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, empire, 1800-tales första hälft.
4d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Schäslong, sent 1900/2000-tal.
4d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jonas Bohlin, bord, "Liv".
4d 19 tim
Jonas Bohlin, bord, "Liv".
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, jugend, omkring år 1900.
4d 19 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, jugend, tidigt 1900-tal.
4d 19 tim
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1920/30-tal.
4d 19 tim
Vitrinskåp, 1920/30-tal.
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bord, 1800-tal.
4d 19 tim
Bord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1700-1800-tal.
4d 20 tim
Spegel, 1700-1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
4d 20 tim
Skänk, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Spelbord, Frankrike, 1700-tal.
4d 20 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
4d 20 tim
Skåp, 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Harri Koskinen, "Igman Chair", Zanat.
4d 20 tim
550 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hörnskåp, 1800-tal.
4d 20 tim
Hörnskåp, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, 1950/60-tal.
4d 21 tim
Pall, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, omkring år 1800.
4d 22 tim
Bord, omkring år 1800.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunilla Allard, serveringsvagn, "Cargo", Lammhults.
4d 22 tim
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord, ett par, Minotti, Italien.
4d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, teak, Edsbyverken, 1950/60-tal.
4d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1900- talets mitt.
4d 22 tim
Matbord, 1900- talets mitt.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
4d 22 tim
Skåp, 1900-talets mitt.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sängbord, ett par, teak, 1950/60-tal.
4d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
4d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
5d
Fåtöljer ett par 1940-tal.
18 000 SEK
Utropspris
26 000 SEK
Matbord, furu, Krogenes Möbler, Norge 1900-talets mitt.
5d
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord 1970-tal.
5d
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1800-talets första hälft.
5d
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK