425 föremål
Pall, 1950/60-tal.
5d 3 tim
Pall, 1950/60-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, gustaviansk stil, omkring 1900.
5d 3 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, omkring år 1800.
5d 4 tim
Bord, omkring år 1800.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunilla Allard, serveringsvagn, "Cargo", Lammhults.
5d 4 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord, ett par, Minotti, Italien.
5d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, teak, Edsbyverken, 1950/60-tal.
5d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1900- talets mitt.
5d 4 tim
Matbord, 1900- talets mitt.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
5d 4 tim
Skåp, 1900-talets mitt.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sängbord, ett par, teak, 1950/60-tal.
5d 5 tim
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
5d 6 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
5d 6 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
18 000 SEK
Utropspris
26 000 SEK
Soffbord 1970-tal.
5d 7 tim
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1800-talets första hälft.
5d 7 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Speglar, ett par, barockstil, 1900-tal.
5d 23 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, England, sent 1800-tal.
5d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Skrivbord, rokokostil, 1900-talets början.
6d
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Dusty Deco, soffa, "DD Frame", samtida.
6d
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Taburett, sent 1700-tal. Gustaviansk.
6d 1 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, allmoge, 1800-tal.
6d 1 tim
Skåp, allmoge, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, sent 1800-tal.
6d 1 tim
Vitrinskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1930/40-tal.
6d 2 tim
Spegel 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Stolar fyra st Thonet 1900-talets början.
6d 3 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fotpall, Eilersen samtida.
6d 4 tim
Fotpall, Eilersen samtida.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Schatull, 1800-tal.
6d 5 tim
Schatull, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK