1410 föremål
Ring, med trilliantslipad diamant.
5d 11 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Christian Dior, clutch, vintage.
5d 11 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Einar Jolin, "Efter Bellini".
5d 11 tim
Einar Jolin, "Efter Bellini".
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Armlänk, 18K guld.
5d 11 tim
Armlänk, 18K guld.
22 720 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, Keshan, 386 x 278 cm.
5d 11 tim
Matta, Keshan, 386 x 278 cm.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skålfat, Meissen, 1900-tal.
5d 11 tim
Skålfat, Meissen, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Staffan Hallström, Trädstammar.
5d 12 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Dalahäst, 1900-talets första hälft.
5d 12 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Johnny Mattsson, skulptur, unik.
5d 12 tim
400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, allmoge, daterat 1805.
5d 12 tim
Skåp, allmoge, daterat 1805.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Collier, 18K guld, doserad bismarcklänk.
5d 12 tim
16 600 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Ljuskrona, tidigt 1900-tal.
5d 12 tim
Ljuskrona, tidigt 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Sarouk, ca. 398 x 296 cm.
5d 12 tim
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Anne Nilsson, skål, Orrefors 1998.
5d 12 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brosch, 18K guld med en liten pärla.
5d 12 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klaffbord, tidigt 1900-tal.
5d 13 tim
Klaffbord, tidigt 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taburett, 1900-tal.
5d 13 tim
Taburett, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?