Kan inte nå servern
 
148 föremål
Skåp  1900-talets mitt.
2d 4 tim
Skåp 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3 tim 54m
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1d
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
4d 1 tim
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
21 tim 58m
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Stol, 1900-talets första hälft.
1d 1 tim
Stol, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Takkrona, 1900-talets början.
54m 52s
Takkrona, 1900-talets början.
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 4 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 1 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Taklampor, ett par, jugend, 1900-talets första hälft.
5d
Taklampor, ett par, jugend, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.