Kan inte nå servern
 
124 föremål
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
7 tim 55m
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
3d 8 tim
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
5 tim 29m
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 11 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
8 tim 45m
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.