1652 föremål
Golvlampa, jugendstil, 1900-tal.
6d 9 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kåsa, silver, Sverige, 1841.
2d 8 tim
Kåsa, silver, Sverige, 1841.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, scarf, "Pesci".
6d 9 tim
Gucci, scarf, "Pesci".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1920/30-tal.
6d 9 tim
Bordslampa, 1920/30-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erik Jensen, Modell.
6d 11 tim
Erik Jensen, Modell.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Klaffbord, omkring 1900.
1d 8 tim
Klaffbord, omkring 1900.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Scherlin, troligen. Spegel, 2006.
6d 9 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Staket 2 dlr 1900-tal smide.
5d 11 tim
Staket 2 dlr 1900-tal smide.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvvas Peter Ipsen Danmark tidigt 1900-tal.
4d 11 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par tidigt 1900-tal.
5d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sybord, Louis XV-stil, tidigt 1900-tal.
4d 9 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
2d 6 tim
Bordslampa, 1930-tal.
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bergboms, bordslampa, 1900-talets andra hälft.
6d 9 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1970/80-tal.
2d 7 tim
Bordslampa, 1970/80-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, "Det dukade bordet".
6 tim 50m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Postfack, omkring 1900.
1d 8 tim
Postfack, omkring 1900.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Samling fotoböcker, surrealism m.m, 4 delar.
7 tim 14m
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska, vintage.
6d 9 tim
Gucci, väska, vintage.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggspegel, Eichholtz, 1900-talets andra hälft.
5d 10 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Berthold Adolfsson, Landskap.
8 tim 22m
Berthold Adolfsson, Landskap.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Ex Libris".
5d 10 tim
Hermès, scarf, "Ex Libris".
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas, Japan, 1900-tal.
1d 8 tim
Vas, Japan, 1900-tal.
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1940/50-tal.
6d 11 tim
Spegel 1940/50-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, old Tibet, ca 188 x 95 cm.
6d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, "Restaurant La Campanette".
6d 10 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Akke Hugh Malmeström, Byggnader.
1d 10 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

964. Kanna med lock, porslin. Qingdynastin med Qianlongs märke.
Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
7 500

ditt bud
Aktuellt bud:
24 000 SEK