Kan inte nå servern
 
115 föremål
Spegel, Funkis, 1900-talets mitt.
3d
Spegel, Funkis, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Lådspegel, 1800-talets mitt.
5d
Lådspegel, 1800-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
20 tim 22m
Bordspendyl, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
21 tim 42m
Lampbord, 1900-talets början.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
1d
Skåp 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa Louis XVI-stil 1900-talets andra hälft.
3d
Taklampa Louis XVI-stil 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörtratt Frankrike 1800-talets senare del.
7d
Hörtratt Frankrike 1800-talets senare del.
Aktuellt bud
1 850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
2d 21 tim
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
2d 22 tim
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tom Dixon, golvlampa, "Jack light", 1900-talets slut.
1d
Tom Dixon, golvlampa, "Jack light", 1900-talets slut.
Aktuellt bud
3 077 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.