1080 föremål
Pentti Koivikko, Vår.
17 tim 15m
Pentti Koivikko, Vår.
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
17 tim 18m
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Brita Heilimo, Krabbor.
17 tim 27m
Brita Heilimo, Krabbor.
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
17 tim 30m
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
290 EUR
Utropspris
650 EUR
Soffa 1900-talets mitt.
17 tim 39m
Soffa 1900-talets mitt.
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Louis Vuitton, väska, "Brera".
17 tim 50m
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Dunhill tändare.
17 tim 56m
Dunhill tändare.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
17 tim 58m
31 357 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
18 tim 2m
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kelim galleri ca 304x99 cm.
18 tim 4m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
19 tim 48m
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Albert Johansson, Utan titel.
20 tim 34m
Albert Johansson, Utan titel.
15 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK