1080 föremål
Pentti Koivikko, Vår.
9 tim 13m
Pentti Koivikko, Vår.
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
9 tim 16m
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Brita Heilimo, Krabbor.
9 tim 25m
Brita Heilimo, Krabbor.
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
9 tim 28m
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
290 EUR
Utropspris
650 EUR
Soffa 1900-talets mitt.
9 tim 37m
Soffa 1900-talets mitt.
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Louis Vuitton, väska, "Brera".
9 tim 48m
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Dunhill tändare.
9 tim 54m
Dunhill tändare.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
9 tim 56m
31 357 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
10 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kelim galleri ca 304x99 cm.
10 tim 2m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
11 tim 46m
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Albert Johansson, Utan titel.
12 tim 32m
Albert Johansson, Utan titel.
15 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK