235 föremål
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
7d 18 tim
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
7d 17 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Zenith, armbandsur, 35 mm.
6d 16 tim
Zenith, armbandsur, 35 mm.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
6d 17 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
5d 14 tim
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
5d 15 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
5d 15 tim
Max Mikael Book, "Timex".
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK