Kan inte nå servern
 
210 föremål
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
6d 6 tim
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
6d 6 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
6d 9 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Omega, armbandsur, 25 mm.
6d 9 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
6d 10 tim
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
5d 5 tim
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chloé, väska, "Paddington".
5d 5 tim
Chloé, väska, "Paddington".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
5d 6 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.