175 föremål
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
6d 10 tim
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
6d 11 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
6d 13 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Omega, armbandsur, 25 mm.
6d 13 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
6d 15 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
5d 9 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
5d 11 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
5d 13 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
5d 14 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
4d 10 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
4d 13 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK