227 föremål
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
6d 1 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
6d 3 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
5d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
5d 8 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Hellsten, vas.
4d
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, samtida.
4d
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lars Brander, Utan titel.
4d
Lars Brander, Utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Catti Åsélius Lidbeck, skålfat, 2002.
4d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
4d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
3d 4 tim
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d 4 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
3d 5 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3d 5 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
3d 7 tim
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
3d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK