165 föremål
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
6d 16 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
6d 17 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
6d 19 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
6d 21 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
5d 17 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
5d 20 tim
10 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
4d 16 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
3d 18 tim
Annika Masolle, Utan titel.
350 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
2d 17 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK