Konkret samling

10 föremål
HARRY BOOSTRÖM, olja på pannå, signerad och daterad -55.
Klubbat pris
23 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BERTIL ÖHLUND, olja på duk, signerad.
Klubbat pris
21 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OTTO G CARLSUND, krita, signerad och daterad -47.
Klubbat pris
14 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JOHN IVAR BERG, olja på duk, signerad och daterad -49.
Klubbat pris
22 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Klubbat pris
13 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ALBERT JOHANSSON, olja på pannå, signerad.
Klubbat pris
24 300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
RICHARD MORTENSEN, collage, signerad, daterad 28-II-91.
Klubbat pris
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Klubbat pris
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Klubbat pris
7 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ERIC H OLSON, akryl på duk, signerad a tergo.
Klubbat pris
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK