Lars Stocks – C'est la vie!

48 föremål
LARS STOCKS, skulpur, patinerad metall, ej signerad.
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARS STOCKS, skulptur, gips, ej signerad.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARS STOCKS, skulptur, osignerad.
Klubbat pris
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARS STOCKS, väggplaketter, 8 st, signerade.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARS STOCKS, väggplaketter, 9 st, signerade.
Klubbat pris
2 310 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARS STOCKS, väggskulptur, signerad.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARS STOCKS, 3 emaljmålningar, 2 signerade.
Klubbat pris
4 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARS STOCKS, 3 emaljmålningar, signerade.
Klubbat pris
1 620 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARS STOCKS, skulptur, metall, osignerad.
Klubbat pris
560 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARS STOCKS, väggrelief, plåt, skruv och spik, signerad.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARS STOCKS, skulptur, metall, ej signerad.
Klubbat pris
9 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARS STOCKS, skulpturgrupp, 2 delar, osignerad.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARS STOCKS, skulptur, metall, signerad.
Klubbat pris
2 050 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
6 820 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARS STOCKS, olja på duk, signerad och daterad -71.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARS STOCKS, skulptur / objekt, osignerad.
Klubbat pris
1 610 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARS STOCKS, takkupol /objekt, osignerad.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARS STOCKS, skulptur, ej signerad.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LARS STOCKS, skulptur, patinerad metall, signerad.
Klubbat pris
3 120 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klubbat pris
21 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LARS STOCKS, skulptur, patinerad metall,
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LARS STOCKS, fågelbad / skulptur, osignerad.
Klubbat pris
8 950 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klubbat pris
9 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Klubbat pris
5 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Klubbat pris
16 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK