Släpp in våren

130 föremål
STIG LINDBERG, VAS, stengods Gustavsberg Studiohand.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOSEF EKBERG, stengods vaser 3 st, Gustavsberg.
Klubbat pris
3 225 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HANDFAT Höganäs 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HERMAN FOGELIN, vas, stengods, osignerad.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOSEF EKBERG, vas, stengods, Gustavsberg, 1916.
Klubbat pris
3 275 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STIG LINDBERG, vas, stengods, Gustavsbergs studio 1963.
Klubbat pris
6 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STIG LINDBERG, tekanna, stengods, Gustavsberg studio.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VÄRMEHUV, fajans, 1700-tal.
VÄRMEHUV, fajans, 1700-tal.
Utropspris
5 000 SEK
LISA LARSON, figurin, stengods,
Klubbat pris
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TOINI MUONA, fat, Arabia, Finland.
Klubbat pris
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
TOINI MUONA, FAT, keramik, signerat TM Arabia.
Klubbat pris
241 EUR
Utropspris
600 EUR
KARL LINDSTRÖM, vas, Rörstrand, 1900-talets början.
Klubbat pris
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK