Sommarbröllopens tid

13 föremål
BORDSSPEGEL, 1900-talet  mitt.
BORDSSPEGEL, 1900-talet mitt.
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, Nyrokoko, 1800-talets slut.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BLOMLÅDA, 1900-tal.
BLOMLÅDA, 1900-tal.
Klubbat pris
180 EUR
Utropspris
300 EUR
SPEGEL, Louis XVI, nordeuropa, omkring år 1800.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGLAR, ett par, senempire, 1800-talets mitt.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSSPEGEL, Ystad Metall, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, rokokostil, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
3 900 SEK
Utropspris
3 000 - 6 000 SEK
SPEGEL, mässing, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
6 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGELLAMPETTER, ett par, gustaviansk stil, 1800-talets slut.
Klubbat pris
7 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SPEGEL, sengustaviansk, omkring år 1800.
Klubbat pris
10 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BORDSSPEGEL, Gustaviansk, 1700-talets slut.
Klubbat pris
21 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK