Inred sommarhuset

Få ditt sommarhus att kännas som hemma

991 föremål
TAKLAMPOR, ett par, 1950-tal.
TAKLAMPOR, ett par, 1950-tal.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLYKTA, sk Bellmanslykta, 1900-talets slut.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TOALETTBORD/SIDEBOARD, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 805 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TORSTEN ANDERSSON, träsnitt, signerad samt med dedikation.
Klubbat pris
5 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSPALL, porslin, Kina, 1900-tal.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-tal.
TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-tal.
Klubbat pris
3 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TRÄHÄST.
TRÄHÄST.
Klubbat pris
115 EUR
Utropspris
200 EUR
TRÅGSOFFA, Gustaviansk, 1700-talets slut.
Klubbat pris
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Klubbat pris
4 550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ULLA PARKDAL, MATTA, rölakan, ca 256,5 x 166 cm, signerad UP.
Klubbat pris
6 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ULRICA HYDMAN-VALLIEN, vas, glas, Kosta Boda, signerad.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, vägglampa, Luxus, 1950/60-tal.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
UNO OCH ÖSTEN KRISTIANSSON, takplafond, Luxus, Vittsjö.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
UNO VALLMAN, olja på pannå, signerad och daterad 1966.
Klubbat pris
2 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VAS OCH URNA med LOCK, porslin, Rosenthal. 1900-tal.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAS, glas och brons, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
662 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAS, porslin. Qingdynastin, tidigt 1700-tal.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VATTENTUNNA, omkring år 1900.
VATTENTUNNA, omkring år 1900.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VEDLÅR, 1800-tal.
VEDLÅR, 1800-tal.
Klubbat pris
7 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VICKE LINDSTRAND, vas, glas, Kosta, signerad.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VIGGO PEDERSEN, Olja på duk/pannå, signerad.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VIKSKÄRM, Japan, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
580 EUR
Utropspris
500 EUR
VINKANNA, metall och glas, jugend, WMF.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VINSTÄLL, 1900/2000-tal.
VINSTÄLL, 1900/2000-tal.
Klubbat pris
960 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VITRINSKÅP modern tillverkning.
Klubbat pris
12 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VITRINSKÅP nyrenässans omkring 1900.
Klubbat pris
3 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, 1800-tal.
VITRINSKÅP, 1800-tal.
Klubbat pris
9 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-tal.
VITRINSKÅP, 1900-tal.
Klubbat pris
8 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, tidigt 1900-tal.
VITRINSKÅP, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
3 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, tidigt 1900-tal.
VITRINSKÅP, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄGGLAMPOR ett par, Asea, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
849 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGLAMPOR, ett par, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGLAMPOR, ett par, Art Déco, 1930-tal.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGSKÅP, hardwood. Kina, 1900-tal.
Klubbat pris
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
WIKTOR BERNDT, vas, glas, Flygfors, 1959.
Klubbat pris
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WILHELM KÅGE, vas, stengods, "Argenta", Gustavsberg.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WILHELM KÅGE, vaser, 2 st, stengods, Gustavsberg.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WILKE ADOLFSSON, skål på fot signerad.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
YRJÖ EDELMANN, färglitografi, signerad och numrerad 54/175.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÅKDYNA (AGEDYNA) Skåne, omkring 1900 ca 137 x 66 cm.
Klubbat pris
1 050 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÅKE JOHANSSON, olja på duk, signerad.
Klubbat pris
1 401 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÅKE PALLARP, olja på duk, signerad. Daterad 1963 a tergo.
Klubbat pris
1 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
4 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK