Inred sommarhuset

Få ditt sommarhus att kännas som hemma

991 föremål
SERVIS, flintgods, 81 delar, omkring 1900.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SERVISDELAR, 53 delar, flintgods, "Ostindia", Rörstrand.
Klubbat pris
8 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, 1950/60-tal.
SIDEBOARD, 1950/60-tal.
Klubbat pris
3 657 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, 1970-/80-tal.
SIDEBOARD, 1970-/80-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIDEBOARD, brickmärkt H M Nordéns Möbelaffär.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SIDEBOARD, modern tillverkning.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIGURD PERSSON, ljusstake, mässing.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIMON GATE, vas, glas, Orrefors, signerad, 1930-tal.
Klubbat pris
1 601 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIN 2 st samt SVEPASK 17/1800-tal.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIN, allmoge, 1700-tal.
SKRIN, allmoge, 1700-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIN, koppar och mässing,1800-talets andra hälft,
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1800-talets slut.
SKRIVBORD, 1800-talets slut.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD, 1950-tal.
SKRIVBORD, 1950-tal.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD, Jugend, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORD, omkring år 1900.
SKRIVBORD, omkring år 1900.
Klubbat pris
3 001 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVSEKRETÄR, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
7 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKULPTUR - KOTA, GABON, 1900-tal.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKYLTBOKSTÄVER, 6 st, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÄNK, 1700-tal.
SKÄNK, 1700-tal.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÄNK, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klubbat pris
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKÄNK, Jugend, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
4 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÄNK, sent 1800-tal.
SKÄNK, sent 1800-tal.
Klubbat pris
7 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÄNK, tidigt 1900-tal.
SKÄNK, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÄRMVÄGG / GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 075 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅLAR, ett par, porslin. Kina, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅP / SIDEBOARD, Kina, 1900-tal.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
4 601 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKÅP, Barock, 1700-tal.
SKÅP, Barock, 1700-tal.
Klubbat pris
20 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SKÅP, E. Pettersson Gefle, 1930-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, Empire, Sverige, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP, Funkis, 1930-tal.
SKÅP, Funkis, 1930-tal.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKÅP, Rättvik, omkring år 1800.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, Sverige, 1960-tal.
SKÅP, Sverige, 1960-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, Swedish Modern, AB Westbergs Möbelfabrik, 1950-tal.
Klubbat pris
15 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SKÅP, allmoge, 1800-tal.
SKÅP, allmoge, 1800-tal.
Klubbat pris
4 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, allmoge, 1900-tal.
SKÅP, allmoge, 1900-tal.
Klubbat pris
2 575 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, allmoge, tidigt 1800-tal.
Klubbat pris
620 EUR
Utropspris
600 EUR
SKÅP, jugend, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP/VITRINSKÅP nyrenässans 1800-talets slut.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅPSÄNG, allmoge, 1800-tal,
SKÅPSÄNG, allmoge, 1800-tal,
Klubbat pris
2 600 EUR
Utropspris
500 EUR
SLAGBORD, 1800-tal.
SLAGBORD, 1800-tal.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SLAGBORD, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SLAGBORD, 1800-talets mitt.
SLAGBORD, 1800-talets mitt.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SLAGBORD, 1800-talets mitt.
SLAGBORD, 1800-talets mitt.
Klubbat pris
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SLAGBORD, 1800-talets mitt.
SLAGBORD, 1800-talets mitt.
Klubbat pris
7 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SLAGBORD, 1900-talets mitt.
SLAGBORD, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
4 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAGBORD, allmoge 1800-ttal.
SLAGBORD, allmoge 1800-ttal.
Klubbat pris
3 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SLAGBORD, barock, 1700-tal.
SLAGBORD, barock, 1700-tal.
Klubbat pris
770 EUR
Utropspris
400 EUR
SNAPSGLAS, 9 st, "Gustav III", Reijmyre Glasbruk.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFA, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, 1930-40-tal.
SOFFA, 1930-40-tal.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, allmoge, Hälsingland, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
19 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SOFFA, gustaviansk, 1800-talets början.
Klubbat pris
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SOFFA, renässansstil, 1900-tal.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD & SIDOBORD, 1900-talets slut.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talet andra hälft.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFBORD, 1960-70-tal.
SOFFBORD, 1960-70-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1960-tal.
SOFFBORD, 1960-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFBORD, 1970-tal.
SOFFBORD, 1970-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1970-tal.
SOFFBORD, 1970-tal.
Klubbat pris
635 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFBORD, Fritz Hansen.
SOFFBORD, Fritz Hansen.
Klubbat pris
1 675 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, kinesisk stil, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, omkring 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD/MATBORD, 1960-tal.
SOFFBORD/MATBORD, 1960-tal.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFOR, ett par, rotting, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOLSTOLAR, 4 st, 1900-talets mitt/andra hälft.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOLSTOLAR, ett par, 1900-tal.
SOLSTOLAR, ett par, 1900-tal.
Klubbat pris
1 850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOLSTOLAR, ett par, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 660 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL 1900-talets senare del.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL biedermeier 1800-talets mitt.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK