Inred sommarhuset

Få ditt sommarhus att kännas som hemma

991 föremål
SPEGEL, "Rund Hörna A", Sven Olsson. AB Nybrofabriken.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1900-talets mitt.
SPEGEL, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 810 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1930-tal.
SPEGEL, 1930-tal.
Klubbat pris
1 820 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1930/40-tal.
SPEGEL, 1930/40-tal.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, 1950-tal.
SPEGEL, 1950-tal.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1960-tal.
SPEGEL, 1960-tal.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, Art Déco, 1920-/30-tal.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, Glas & Trä Hovmantorp, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, Glas mäster Markaryd, furu, 1960-70-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, Glasmäster Markaryd, 1960-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, Glasmäster, Markaryd, 1950-60-tal.
Klubbat pris
4 210 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, Leppälän Kuvastintehdas, Finland 1930-tal.
Klubbat pris
260 EUR
Utropspris
300 EUR
SPEGEL, Onyx, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 611 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, Swedish Modern, 1940-tal.
Klubbat pris
7 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, Swedish Modern, Glas&Trä, Hovmantorp, daterad 1957.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, funkis, 1930-/1940-tal.
Klubbat pris
2 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, furu, 1960-70-tal.
SPEGEL, furu, 1960-70-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, rokokostil, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, sent 1800-tal.
SPEGEL, sent 1800-tal.
Klubbat pris
4 320 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, sk Solspegel, 1960-70-tal.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGELLAMPETT, 1800-tal.
SPEGELLAMPETT, 1800-tal.
Klubbat pris
3 450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGELLAMPETTER, ett par, 1900-andra hälft.
Klubbat pris
160 EUR
Utropspris
200 EUR
SPELBORD, 1800-tal.
SPELBORD, 1800-tal.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STAFFAN HALLSTRÖM, olja på duk, signerad.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STEMCUP, porslin. Kina, 1900-tal.
Klubbat pris
1 150 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG BLOMBERG, skulptur, brons, signerad.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG LINDBERG, SERVISDELAR, 16 delar, "Berså", Gustavsberg.
Klubbat pris
3 501 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR 6 st 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STOLAR ett par 1800-talets mitt.
Klubbat pris
2 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 4 stycken, 1970-80-tal.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 5 st, Järvsö, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 6 st, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
7 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOLAR, 6 st, allmoge, 17/1800-tal.
Klubbat pris
320 EUR
Utropspris
300 EUR
STOLAR, 8 stycken, 1800-tal.
STOLAR, 8 stycken, 1800-tal.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STOLAR, Thonettyp, 6 st, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
2 900 SEK
Utropspris
3 500 SEK
STOLAR, ett par, nyrenässans 1800-talets slut.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, fyra stycken, Johan Peter Grönvall, Empire.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SVANTE SKOGH, fåtölj, "Pallas" Asko 1950-tal.
Klubbat pris
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SYBORD, nyrokoko, 1800-tal.
SYBORD, nyrokoko, 1800-tal.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Soffa, gustaviansk, 1800-talets början.
Klubbat pris
476 EUR
Utropspris
500 EUR
SÄNGBORD ett par nyrenässans omkring 1900.
Klubbat pris
2 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SÄNGBORD ett par tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
4 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SÄNGBORD, ett par samt BYRÅ, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SÄNGBORD, ett par, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 445 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNGBORD, ett par, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SÄNGBORD, ett par, 1900-talets senare del.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SÄNGBORD, ett par, Funkis, 1930-tal.
Klubbat pris
7 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SÄNGBORD, ett par, jugend, 1900-talets början.
Klubbat pris
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SÄNGBORD, ett par, jugend.
SÄNGBORD, ett par, jugend.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SÄNGBORD, ett par, rokokostil, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNGBORD/HYLLOR, ett par, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNGSTOMME, omkring år 1900.
SÄNGSTOMME, omkring år 1900.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TABURETTER, ett par, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
1 050 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKFOTOGENLAMPA, mässing och glas.
Klubbat pris
1 350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKKRONA, barockstil, sent 1900-tal.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets mitt.
TAKLAMPA, 1900-talets mitt.
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, 1920-30-tal.
TAKLAMPA, 1920-30-tal.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TAKLAMPA, 1920-tal.
TAKLAMPA, 1920-tal.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TAKLAMPA, 1930-40-tal.
TAKLAMPA, 1930-40-tal.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, 1970-tal.
TAKLAMPA, 1970-tal.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKLAMPA, 1970-tal.
TAKLAMPA, 1970-tal.
Klubbat pris
656 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, Art Deco, 1920-30-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKLAMPA, Art Déco, 1920-30-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, Danmark, 1950/60-tal.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, Danmark, 1970-tal.
TAKLAMPA, Danmark, 1970-tal.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKLAMPA, Holmegaard, Danmark, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, Italien 1900-talets senare del.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKLAMPA, Jugend, 1900-talets början.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, sannolikt Orrefors, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKLAMPOR, 3 st, 1960-tal.
TAKLAMPOR, 3 st, 1960-tal.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK