Inred sommarhuset

57 föremål
Fällbord, svenskt, 1700-talets slut.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Malmsten, bord, "Ovalen".
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Pulpet, 1700-tal.
Pulpet, 1700-tal.
Utropspris
400 EUR
Bord, sammansatt, 17-och 1900-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ur Stockholm-serien, IKEA.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, rokokostil, sent 1800-tal.
Utropspris
2 500 SEK
Bord, Swedish Grace, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
3 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Sängbord, ett par, jugend, 1900-talets början.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, nordiska Kompaniet, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, 1900-talets mitt.
Sidobord, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
Matbord, 1950/60-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Bord, Gustavianskt provinsarbete, 1700-talets slut.
Klubbat pris
2 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, oy Boman ab, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Sängbord, ett par, 1930/40-tal.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Bord, 1800-talets senare del.
Bord, 1800-talets senare del.
Klubbat pris
1 650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Sängbord, sent 1900-tal.
Sängbord, sent 1900-tal.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bengt Ruda, matgrupp, 5 delar.  "Ulvö", IKEA.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa/lampbord, funkis, 1930-tal.
Klubbat pris
1 950 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, Allmoge, Gotland, 1800-tal.
Klubbat pris
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Sybord, 1950/60-tal.
Sybord, 1950/60-tal.
Utropspris
2 000 SEK
Tevagn, Nordiska Kompaniet, 1929.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Sängbord, ett par, rokokostil, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Satsbord, 1900-talets mitt.
Satsbord, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
200 EUR
Utropspris
200 EUR
Skrivbord, nyrenässans, från omkring år 1900.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bockbord, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1800-talets mitt.
Bord, 1800-talets mitt.
Klubbat pris
30 EUR
Utropspris
100 EUR
Soffbord, 1900-talets mitt.
Soffbord, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alvar Aalto, soffbord, Y805A, Artek.
Klubbat pris
540 EUR
Utropspris
200 EUR
Toilettebord, 1950/60-tal.
Toilettebord, 1950/60-tal.
Klubbat pris
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Brickbord, Nyrokoko, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bord, allmoge, 1900-talets början.
Klubbat pris
110 EUR
Utropspris
150 EUR
Bord, 1800-talets senare hälft.
Klubbat pris
420 EUR
Utropspris
200 EUR
Bord, 1900-talets slut.
Bord, 1900-talets slut.
Klubbat pris
50 EUR
Utropspris
100 EUR