Inred sommarhuset

29 föremål
Byrå, 1800-talets slut.
Byrå, 1800-talets slut.
Klubbat pris
35 EUR
Utropspris
250 EUR
Sideboard, ur Stockholm-serien, IKEA.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokskåp, nygotik, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokskåp, nyrenässans, sent 1800-tal.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dubbelskåp, Jämtland, daterat 1849.
Klubbat pris
14 500 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Skåp, Kina, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, nyrenässans, omkring år 1900.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk.
Skänk.
Klubbat pris
10 100 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1950/1960-tal.
Sideboard, 1950/1960-tal.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Skänk, gustaviansk stil, omkring år 1900.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Överskåp, sengustavianskt, omkring 1800.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, "Leksvik", IKEA, 1999.
Klubbat pris
95 EUR
Utropspris
150 EUR
Byrå, England 1900-talets sista del.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Empire, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
400 EUR
Utropspris
600 EUR
Vitrinskåp, sekelskiftet 1900.
Klubbat pris
955 EUR
Utropspris
600 EUR
Byrå, 1800-talets början.
Byrå, 1800-talets början.
Klubbat pris
420 EUR
Utropspris
500 EUR