Inred sommarhuset

29 föremål
Vitrinskåp, sekelskiftet 1900.
Klubbat pris
955 EUR
Utropspris
600 EUR
Skänk.
Skänk.
Klubbat pris
10 100 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bokhylla, "Leksvik", IKEA, 1999.
Klubbat pris
95 EUR
Utropspris
150 EUR
Bokskåp, nyrenässans, sent 1800-tal.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-talets början.
Byrå, 1800-talets början.
Klubbat pris
420 EUR
Utropspris
500 EUR
Sideboard, 1950/1960-tal.
Sideboard, 1950/1960-tal.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Dubbelskåp, Jämtland, daterat 1849.
Klubbat pris
14 500 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Skänk, gustaviansk stil, omkring år 1900.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
400 EUR
Utropspris
600 EUR
Sideboard, ur Stockholm-serien, IKEA.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokskåp, nygotik, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Överskåp, sengustavianskt, omkring 1800.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, nyrenässans, omkring år 1900.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Byrå, 1800-talets slut.
Byrå, 1800-talets slut.
Klubbat pris
35 EUR
Utropspris
250 EUR
Byrå, England 1900-talets sista del.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Empire, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK