Inred sommarhuset

13 föremål
Bordsspegel rokoko 1700-talets mitt.
Klubbat pris
7 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordsspegel, Glas Mäster, Markaryd, Sverige.
Klubbat pris
101 EUR
Utropspris
100 EUR
Spegel, allmoge, Finland 1800-talets slut.
Klubbat pris
220 EUR
Utropspris
200 EUR
Spegel, art déco, 1930-tal.
Spegel, art déco, 1930-tal.
Klubbat pris
250 EUR
Utropspris
150 EUR
Spegel, Eriksmålaglas, 1950/1960-tal.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Spegel, venetiansk stil, omkring år 1900.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Spegel, "Diplomat", Fröseke, 1960-tal.
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Spegel, empirstil, 1800-tal slut.
Klubbat pris
1 655 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegellampett, nyrokoko, 1800-talets slut.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegelplatå/väggspegel, Swedish Modern, 1940-tal.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Spegel, 1900-talets andra hälft.
Utropspris
2 000 SEK
Spegellampetter ett par, Nyrokoko, omkring år 1900.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK