Inred sommarhuset

519 föremål
Soffbord, 1900-talets mitt.
Soffbord, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, oy Boman ab, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffbord, ur Stockholm-serien, IKEA.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbänk, 1800-tal.
Soffbänk, 1800-tal.
Klubbat pris
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, "Diplomat", Fröseke, 1960-tal.
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Spegel, 1900-talets andra hälft.
Utropspris
2 000 SEK
Spegel, Eriksmålaglas, 1950/1960-tal.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Spegel, allmoge, Finland 1800-talets slut.
Klubbat pris
220 EUR
Utropspris
200 EUR
Spegel, art déco, 1930-tal.
Spegel, art déco, 1930-tal.
Klubbat pris
250 EUR
Utropspris
150 EUR
Spegel, empirstil, 1800-tal slut.
Klubbat pris
1 655 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, venetiansk stil, omkring år 1900.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Spegellampett, nyrokoko, 1800-talets slut.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegellampetter ett par, Nyrokoko, omkring år 1900.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegelplatå/väggspegel, Swedish Modern, 1940-tal.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Stig Lindberg, tekoppar med fat, 8 st "Boro", Gustavsberg.
Klubbat pris
32 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stina Håfström, olja på pannå, signerad.
Klubbat pris
5 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Stolar 3 st samt pall, sengustaviansk stil omkring år 1900.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
470 EUR
Utropspris
300 EUR
Stolar, 2 st, snarlika, gustavianska, 17-och 1800-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Stolar, 3 st, gustaviansk stil, omkring 1900.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Stolar, 5 st, 1800-talets mitt.
Klubbat pris
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 5 st, allmoge, 1800-tal.
Klubbat pris
4 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Stolar, 6 st, Thonet-typ, Rumänien, 1900-tal.
Klubbat pris
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stolar, ett par, sen-barock/rokoko, 1700-tal.
Klubbat pris
1 508 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Stolar, sex stycken, rokoko 1700-talets mitt.
Klubbat pris
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sven Larsson, stolar, 6 st, 1970-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Sybord, 1950/60-tal.
Sybord, 1950/60-tal.
Utropspris
2 000 SEK
Säng / soffa, omkring 1900.
Säng / soffa, omkring 1900.
Klubbat pris
240 EUR
Utropspris
100 EUR
Sängbord, ett par, 1930/40-tal.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Sängbord, ett par, jugend, 1900-talets början.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, rokokostil, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, sent 1900-tal.
Sängbord, sent 1900-tal.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Taburett, gustavianskt provinsarbete, 1800-tal.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Takkrona, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Taklampa, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
100 EUR
Utropspris
150 EUR
Taklampa, 1900-talets mitt.
Taklampa, 1900-talets mitt.
Utropspris
2 000 SEK
Taklampa, 1930-tal.
Taklampa, 1930-tal.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Taklampa, 1950-tal.
Taklampa, 1950-tal.
Utropspris
150 EUR
Taklampa, Itsu, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
200 EUR
Utropspris
150 EUR
Taklampa, Val St Lambert, Belgien, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Taklampa, art-déco-stil, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Taklampa, samtida.
Taklampa, samtida.
Utropspris
2 000 SEK
Tallrikar, 12 st, porslin, Bing & Grøndahl, Danmark.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Tallrikshylla, allmoge, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tamburmajor, 1900-talets slut.
Klubbat pris
55 EUR
Utropspris
200 EUR
Tekanna med lock, keramik. Kina, 1800-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Tevagn, Nordiska Kompaniet, 1929.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Timo Sarpaneva, ljusstakar, 4 st, glas, "Festivo", Finland.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Toilettebord, 1950/60-tal.
Toilettebord, 1950/60-tal.
Klubbat pris
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Tom Dixon, taklampa, "Copper Shade", 2000-tal.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Trädgårdsgrupp, 5 delar, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
4 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Trädgårdssoffa, 1900-tal.
Trädgårdssoffa, 1900-tal.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Trädgårdssoffa, 1900-talets början.
Klubbat pris
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Trädgårdssoffa, Bolinders verkstäder, omkring år 1900.
Klubbat pris
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Trädgårdsstolar, 4 st, 1900-talets början.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsurnor, 2 st, gjutjärn, 1900-tal.
Klubbat pris
110 EUR
Utropspris
200 EUR
Trädgårdsurnor, ett par, 1900-tal.
Klubbat pris
3 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdsurnor, ett par, gjutjärn, Stavsjö Bruk.
Klubbat pris
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Trädgårdsurnor, ett par, sent 1900-tal.
Klubbat pris
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tubkikare, mässing, 1800-tal.
Tubkikare, mässing, 1800-tal.
Klubbat pris
100 EUR
Utropspris
200 EUR
Tuire Hämäläinen, taklampa, Baltasar 2000-tal.
Klubbat pris
70 EUR
Utropspris
180 EUR
Urna med lock, porslin Kina, sen Qingdynasti 18/1900-tal.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK