Klassiska F183

317 föremål
JUSSI MÄNTYNEN, STEGRANDE HÄST.
Klubbat pris
1 550 EUR
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
AMELIE LUNDAHL, FLICKA I BRETAGNE.
Klubbat pris
20 300 EUR
Utropspris
15 000 - 20 000 EUR
KARTA, Islandia, Abraham Ortelius, ca 1600.
Klubbat pris
1 600 EUR
Utropspris
1 000 EUR
SANTERI SALOKIVI, SOLNEDGÅNG I SKÄRGÅRDEN.
Klubbat pris
1 500 EUR
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
SKRIVBORD, Ryssland ca 1850.
SKRIVBORD, Ryssland ca 1850.
Klubbat pris
870 EUR
Utropspris
500 - 700 EUR
ADOLF BOCK, VY ÖVER TRAVE OCH LÜBECKS HAMN.
Klubbat pris
4 950 EUR
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
IVAN ANDREEVICH PELEVIN, SOVANDE BARN.
Klubbat pris
1 550 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
FANNY CHURBERG, HEMFÄRD.
FANNY CHURBERG, HEMFÄRD.
Klubbat pris
6 200 EUR
Utropspris
10 000 - 12 000 EUR
HJALMAR MUNSTERHJELM, MÅNSKEN ÖVER DEN FÖRSTA SNÖN.
Klubbat pris
5 000 EUR
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
RAGUSKED, silver, Västerås 1810, I.Elg.
Klubbat pris
280 EUR
Utropspris
300 - 400 EUR
TAKKRONA, Ryssland ca 1800-talets slut, gotisk.
Utropspris
3 500 - 4 500 EUR
GOLVURNA, porslin, Imari Japan, 1700-tal.
Utropspris
800 - 1 000 EUR