282 föremål
Soffa, Designers Guild.
2d 15 tim
Soffa, Designers Guild.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj, "Karin", DUX.
2d 16 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
2d 16 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sven Larsson tillskriven bänk 1970-tal.
2d 18 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, jugend, 1900-talets början.
2d 20 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets mitt.
3d 19 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
3d 20 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Per Söderberg, bord, NEB, No Early Birds.
4d 14 tim
1 100 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Piedestal, samtida tillverkning.
4d 15 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
4d 16 tim
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK