228 föremål
Bordslampor, ett par, Elit AB, 1960/70-tal.
3d 13 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, funkis, 1920/30-tal.
2d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Josef Ekberg, urna, Gustavsberg 1930.
4d 11 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930/40-tal.
3d 12 tim
Spegel, 1930/40-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1930/40-tal.
2d 12 tim
Bordslampa, 1930/40-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hyllor, ett par, Danmark, 1960-tal.
5d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1960-tal.
5d 11 tim
Soffa, 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1920/30-tal.
4d 15 tim
Spegel, 1920/30-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Philip von Schantz, fat, Rörstrand.
3d 13 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Nylund, figurin, Rörstrand, numrerad.
4d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Paul Hoff, figuriner, 2 st, Gustavsberg.
3d 11 tim
435 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Reseur, 1900-tal.
3d 10 tim
Reseur, 1900-tal.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Palmqvist, vas, "Kraka", Orrefors.
4d 15 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Per Hammarström, skulptur.
10 tim 37m
Per Hammarström, skulptur.
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets andra hälft.
5d 11 tim
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stig Lindberg, gardiner, 6 st, "Melodi".
2d 15 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anika Reuterswärd, soffbord, "Bas 2", Fogia.
5d 11 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstolar, 6 st, 2016.
2d 13 tim
Karmstolar, 6 st, 2016.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Aksel Kjersgaard, spegel, Odder, Danmark, 1960-tal.
3d 10 tim
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Figuriner, 3 st, porslin, Danmark.
2d 12 tim
2 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hylla, "Combiplex", Fogia.
3d 9 tim
Hylla, "Combiplex", Fogia.
3 201 SEK
Utropspris
4 000 SEK