434 föremål
Skåp, 1900-talets mitt.
3d
Skåp, 1900-talets mitt.
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, unik vas, Kosta Boda.
4d 2 tim
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
2d 2 tim
Skåp, 1900-talets mitt.
2 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sidobord, ett par, Minotti, Italien.
3d
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Åke Holm, "Petrus fiskaren".
5d 23 tim
Åke Holm, "Petrus fiskaren".
3 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Gubi, sidobord.
6d 2 tim
Gubi, sidobord.
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Harry Bertoia, 4 st "Sidechair" 1960/70-tal.
2d 2 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ljuskrona, venetiansk stil, 1900-talets mitt.
2d
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordspegel, Swedish Modern, 1940-tal.
4d 21 tim
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Elon Arenhill, Halsband silver Malmö 1989.
1d 20 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jonas Bohlin, bord, "Liv".
2d 21 tim
Jonas Bohlin, bord, "Liv".
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Max Sauze taklampa Cassiopea 1970-tal.
1d 21 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tord Björklund, karmstol, IKEA, 1980-tal.
21 tim 46m
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, ett par, 1900-talets mitt.
2d 22 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ingeborg Lundin, skål, "Ariel, Orrefors,
3d 21 tim
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gunilla Allard, serveringsvagn, "Cargo", Lammhults.
3d
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Folke Ohlsson, soffa, Dux, 1900-talets mitt.
4d 3 tim
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK