47 föremål
Soffa, Art Déco, 1930-tal.
1d 10 tim
Soffa, Art Déco, 1930-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Tove Jansson, Girland-motiv, 2 st.
7d 8 tim
290 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Piedestal, 1900-talets början.
2d 10 tim
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokskåp, sent 1800-tal.
5d 5 tim
Bokskåp, sent 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Klädskåp, tidigt 1900-tal.
2d 11 tim
Klädskåp, tidigt 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tove Jansson, Änglar i natten.
7d 8 tim
1 100 EUR
Utropspris
7 000 - 9 000 EUR
Konsolbord/sideboard Art Deco-stil 2000-tal.
5d 10 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tove Jansson, Girland-motiv, inramad.
7d 8 tim
330 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Tove Jansson, Hamnlandskap.
7d 8 tim
Tove Jansson, Hamnlandskap.
1 000 EUR
Utropspris
3 500 - 4 500 EUR
Tove Jansson, Rökande Kvinna.
7d 9 tim
Tove Jansson, Rökande Kvinna.
1 100 EUR
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR