100 föremål
Soffa, allmoge, daterad 1857.
23 tim 58m
Soffa, allmoge, daterad 1857.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj Danmark 1940/50-tal.
2d
Fåtölj Danmark 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Yngve Ekström, fåtölj, "Lamino", Swedese.
3d
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Malmsten, fåtölj, "Lillpaddan".
1d 23 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TH Harlev, soffa, ”Esbjerg”, Ikea, 1950/60-tal.
2d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
1d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gillis Lundgren, fåtölj "Tajt" IKEA 1970-tal.
1d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj  "Oppo" Blå Station 2000-tal.
1d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arne Norell, soffa sent 1900-tal.
2d
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
2d
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bergère, Louis XV-stil, 1900-talets början.
23 tim 33m
5 601 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Dux, 1900-talets slut.
1d 22 tim
Soffa, Dux, 1900-talets slut.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Fiona", samtida.
1d
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Bonham", samtida.
23 tim 39m
3 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Doshi Levien, "Uchiwa", fåtölj, Hay, Danmark.
2d
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Fiona", Samtida.
3d 19 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, modern tillverkning.
4d
Soffa, modern tillverkning.
800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtöljer ett par 1950-tal.
4d
Fåtöljer ett par 1950-tal.
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtöljer ett par "Karin", DUX.
23 tim 57m
13 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets mitt.
3d 19 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fåtölj 1940-tal.
3d
Fåtölj 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
20 000 SEK
Fåtölj Danmark 1940-tal.
5d 20 tim
Fåtölj Danmark 1940-tal.
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
7d
Fåtöljer ett par 1940-tal.
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
1d
12 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK