265 föremål
Gerhard Nordström, landskap.
2m 18s
Gerhard Nordström, landskap.
23 350 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Trädgårdsbord "Café" Hope 2000-tal.
4m 18s
2 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Eric H Olson, "4 serigrafier".
8m 18s
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsstolar 1 par, "Park", Hope 2000-tal.
10m 18s
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
12m 18s
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bally ryggsäck limiterad upplaga 2017.
14m 18s
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Trädgårdskarmstol "Park" Hope 2000-tal.
16m 18s
1 104 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
24m 18s
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
26m 18s
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Trädgårdsbord "Oly" Hope 2000-tal.
28m 18s
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
32m 18s
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampor ett par sent 1900-tal/2000-tal.
40m 18s
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1960-/70-tal.
44m 18s
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
46m 18s
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
2 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 1900-talets mitt.
52m 18s
Bordslampa 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord sent 1900-tal/2000-tal.
58m 18s
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj omkring 1900.
1 tim
Fåtölj omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Karin Wikström, Utan titel.
1 tim 2m
Karin Wikström, Utan titel.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Clubfåtölj 1900-talets första hälft.
1 tim 4m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barstolar 4 st Minus Tio.
22 tim 50m
Barstolar 4 st Minus Tio.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa Eilersen 2000-tal.
23 tim
Soffa Eilersen 2000-tal.
3 950 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sven X:et Erixson, troligen scen ur "Richard III".
23 tim 2m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gerhard Nordström, "Motljus Monets trädgård".
23 tim 6m
16 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Mulberry, väska "Willow tote small".
23 tim 10m
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pensi Design Studio, matbord, "Carma" för Akaba.
23 tim 12m
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Tabuenca & Leache, bord, "Usoa".
23 tim 16m
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Einar Lynge-Ahlberg, Utan titel.
23 tim 18m
3 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lennart Hall,  "Vårvatten".
23 tim 36m
Lennart Hall, "Vårvatten".
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gabriel Teixidó, golvlampa "Nirvana" för Carpyen.
1d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sylvia Leuchovius, väggplakett signerad Flicka med docka.
1d
4 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Golvvas Peter Ipsen Danmark tidigt 1900-tal.
3d
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gillis Lundgren, fåtölj "Tajt" IKEA 1970-tal.
3d
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1950/60-tal.
3d
Soffbord 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Vikskärm Japan 1900-talets mitt/andra hälft.
3d
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Satsbord 3 dlr sent 1900-tal.
3d
Satsbord 3 dlr sent 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
3d
6 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Matta orientalisk figural silke ca 57x79 cm.
3d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK