98 föremål
Fåtöljer ett par 1940-tal.
6d 21 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Fåtölj Danmark 1940-tal.
5d 17 tim
Fåtölj Danmark 1940-tal.
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets mitt.
3d 16 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Fiona", Samtida.
3d 17 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, modern tillverkning.
3d 21 tim
Soffa, modern tillverkning.
800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtöljer ett par 1950-tal.
3d 21 tim
Fåtöljer ett par 1950-tal.
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Fåtölj 1940-tal.
2d 22 tim
Fåtölj 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
20 000 SEK
Fåtölj  "Oppo" Blå Station 2000-tal.
1d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Dux, 1900-talets slut.
1d 20 tim
Soffa, Dux, 1900-talets slut.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Malmsten, fåtölj, "Lillpaddan".
1d 21 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arne Norell, soffa sent 1900-tal.
1d 22 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
1d 22 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bergère, Louis XV-stil, 1900-talets början.
21 tim 16m
5 801 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Bonham", samtida.
21 tim 22m
3 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, allmoge, daterad 1857.
21 tim 41m
Soffa, allmoge, daterad 1857.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bruno Mathsson, fåtöljer ett par "Karin", DUX.
21 tim 40m
14 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Fiona", samtida.
21 tim 57m
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
22 tim 31m
12 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
22 tim 39m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK