98 föremål
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
4d 15 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
5d 16 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
3d 18 tim
Annika Masolle, Utan titel.
350 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d 17 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brita Heilimo, Krabbor.
15 tim
Brita Heilimo, Krabbor.
170 EUR
Utropspris
250 EUR