1550 föremål
Spegel, Lammhults Möbler AB, 1960/70-tal.
11 tim 49m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, armbandsur, "Medor", 23 mm.
1d 9 tim
4 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Göran Brunius, Havsvy.
1d 15 tim
Göran Brunius, Havsvy.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
1d 14 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
15 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Matta orientalisk ca 153x92 cm.
1d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Empire, 1820.
1d 12 tim
Spegel, Empire, 1820.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljusstakar, ett par, 1800-tal.
1d 11 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Georg Jensen, äppelknivar, 3 st, silver.
1d 9 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Ziegler Ariana, ca 206 x 151 cm.
1d 10 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spelbord 1900-talets första hälft.
1d 14 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj  "Oppo" Blå Station 2000-tal.
1d 14 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kiyoshi Saito, Gate in Kamakura.
4d 11 tim
777 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Einar Jolin, Självporträtt.
3d 7 tim
Einar Jolin, Självporträtt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mikko Koppali, Björn.
14 tim 5m
Mikko Koppali, Björn.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Oscar Reutersvärd, Utan titel.
3d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jan-Eric Ritzman, vas, Transjö, 1988.
3d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bengt Rosenström, väggskulptur Utan titel.
1d 15 tim
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Kubbstol 1900-tal.
3d 14 tim
Kubbstol 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, samtida tillverkning.
1d 10 tim
Soffa, samtida tillverkning.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Staket, 3 delar, 1900-talets mitt.
11 tim 1m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 4 st, omkring 1900-talets mitt.
13 tim 33m
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Golvlampa 1900-talets mitt.
3d 13 tim
Golvlampa 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord barockstil 1800-talets senare del.
3d 14 tim
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hänge guld med skarabé.
3d 7 tim
Hänge guld med skarabé.
1 111 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Erling Ärlingsson,  hamnvy.
4d 12 tim
Erling Ärlingsson, hamnvy.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
"Coffeshop painting", Iran, 1900-tal.
3d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jardinjär, jugend, 1900-talets början.
4d 4 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Esther Kjerner, Insjölandskap.
3d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Alois Telarik, Flicka  med blomma.
4d 8 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Edvin Öhrström, vas Ariel 1954 signerad.
5d 13 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Såsskål, silver, GAB, Stockholm 1923.
5d 10 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK