Tid för klappar

15 föremål
GLASSERVIS 140 delar, "Odelberg", Kosta, 1900-tal.
Klubbat pris
66 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
SVEN PALMQVIST, skål. glas, "Ravenna" Orrefors, 1968.
Klubbat pris
4 066 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VINKANNOR, ett par, CG Hallberg, 1800-talets slut.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FULVIO BIANCONI, vas 1950-tal.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIVA TOIKKA, vas signerad Nuutajärvi glas.
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ELIS BERGH, skål på fot, Kosta, 1920-30-tal.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAS, troligen Murano Italien 1950/60-tal glas.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

334. Bertil Brisborg, tillskriven, bordslampa, modell "2105", Nordiska Kompaniet, 1950-tal.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
Aktuellt bud:
48 000 SEK