Släpp in våren

18 föremål
GOLVLAMPA, Bergbom 1960-tal.
GOLVLAMPA, Bergbom 1960-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVLAMPA, firma Svensk Tenn, modell 2599.
Klubbat pris
7 350 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GOLVALMPA, 1950-tal.
GOLVALMPA, 1950-tal.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt.
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVLAMPA, Atelje lyktan, 1900-talets slut.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA,1950-tal, Eskilstuna Elektrofabrik.
Klubbat pris
1 630 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft,
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDS/GOLVLAMPA, sent 1900-tal.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, Garali, Alingsås, 1980-tal,
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GOLVLAMPA, sputnik-modell, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
7 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK