Duka med stil

24 föremål
BRICKA, nysilver, Sheffield, England, 1960-tal.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRICKA, nysilver, Sheffield, England 1900-tal.
Klubbat pris
651 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CG RÅSTRÖM, skål, nysilver, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, försilvrad, 1900-tal.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, försilvrad, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KANNOR, 2 st, vitmetall 1900-talets slut.
Klubbat pris
30 EUR
Utropspris
150 EUR
FISKBESTICK, 24 delar, pläter. England.
Klubbat pris
560 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STEKHUV, pläter. Walker & Hall Sheffield.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BESTICK ca 123 dlr "Atena" nysilver.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK