Easy Living

21 föremål
JOSEF FRANK - LJUSSTAKAR, ett par, för Firma Svenskt Tenn.
Klubbat pris
2 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, tenn, London, 1700-/1800-tal.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CG HALLBERG, silver, ett par ljusstakar, 1961 Stockholm.
Klubbat pris
1 312 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN ARNE GILLGREN för GAB. LJUSSTAKAR, silver, ett par.
Klubbat pris
2 713 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KANDELABRAR ett par 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
751 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIRMA SVENSKT TENN, kandelabrar ett par tenn 1944.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK