Easy Living

37 föremål
GOLVLAMPOR, 2 st, Høvik Lys, Norge 2000-tal.
Klubbat pris
100 EUR
Utropspris
200 EUR
ACHILLE OCH PIER CASTIGLIONI, golvlampa "Arco", Flos, Italien.
Klubbat pris
10 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
GOLVLAMPA, Böhlmarks, 1940-tal.
Klubbat pris
7 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GOLVLAMPA, NK, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVLAMPA, Bergboms, 1960/70-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVLAMPA, Lyktan, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVLAMPA, Flos, Italien, 1900-talets slut.
Klubbat pris
770 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARNE JACOBSEN, golvlampa, "AJ Golv", Louis Poulsen.
Klubbat pris
4 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GOLVLAMPA 1900-talets mitt.
GOLVLAMPA 1900-talets mitt.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, Gnosjö Konstsmide.
GOLVLAMPA, Gnosjö Konstsmide.
Klubbat pris
652 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1950/60-tal, i teak med textilskärm.
Klubbat pris
4 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GOLVLAMPA, BELID, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1950-tal.
GOLVLAMPA, 1950-tal.
Klubbat pris
1 599 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPAN, Lyktan, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 150 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVLAMPOR, ett par,  HEMI, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, Bergboms, 1940-tal.
Klubbat pris
3 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GOLVLAMPA, Falkenbergs belysning, 1950-tal.
Klubbat pris
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
NICOLA GALLIZIA, golvlampa, Penta, Italien, 2000-tal.
Klubbat pris
2 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GOLVLAMPA, Høvik Lys, Norge 2000-tal.
Klubbat pris
90 EUR
Utropspris
150 EUR