Easy Living

29 föremål
BYRÅER, 2 st, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
AXEL LARSSON, byrå, Svenska Möbelfabriken, 1930-tal.
Klubbat pris
6 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BARSKÅP, 1900-talets mitt.
BARSKÅP, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, "Dressingroom-möbel", 1950/60-tal.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 800 SEK
NILS JONSSON, sideboard "Lyon", Hugo Troeds Bjärnum.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VÄGGSKÅP, 1960-tal.
VÄGGSKÅP, 1960-tal.
Klubbat pris
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIDEBOARD, sent 1800-tal.
SIDEBOARD, sent 1800-tal.
Klubbat pris
5 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BARSKÅP PÅ HJUL, Italien 1900-talets mitt/andra hälft.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets tredje kvartal.
Klubbat pris
2 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKSKÅP, Art déco, 1920-tal.
BOKSKÅP, Art déco, 1920-tal.
Klubbat pris
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 1950-tal.
SKÅP, 1950-tal.
Klubbat pris
6 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFA, 1950/60-tal.
SOFFA, 1950/60-tal.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP, 1940/50-tal.
SKÅP, 1940/50-tal.
Klubbat pris
5 250 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CLAESSON KOIVISTO RUNE, sideboard, "Rand", Asplund.
Klubbat pris
6 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

281. Oscar Nilsson, tillskrivet, skåp, sannolikt Åfors Möbelfabrik Swedish Modern 1940-tal.
Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
Aktuellt bud:
70 000 SEK