Easy Living

133 föremål
STOLAR, ett par, 1900-talets slut.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOLAR, 6 st, Robin Day.
KARMSTOLAR, 6 st, Robin Day.
Klubbat pris
2 350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JONAS LINDVALL, pallar, 3 st, "Oak", Skandiform, 2000-tal.
Klubbat pris
5 420 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALF SVENSSON, stol, "Te-Ve", Ljungs industrier.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CHARLES & RAY EAMES, stolar, ett par, "DCM", Herman Miller.
Klubbat pris
8 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
FÅTÖLJER, 3 st, Italien.
FÅTÖLJER, 3 st, Italien.
Klubbat pris
100 EUR
Utropspris
200 EUR
Klubbat pris
6 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
STOLAR 4 st, Svegards, Markaryd.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOL, Svegards, Markaryd.
KARMSTOL, Svegards, Markaryd.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 6 st, Thonet, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
8 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 8 st, Italien, 1900-talets slut.
Klubbat pris
11 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KARMSTOLAR ett par och STOLAR ett par, Thonettyp, 1900-tal.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK