Inred sommarhuset

Få ditt sommarhus att kännas som hemma

991 föremål
GOLVSPEGEL, 1970-tal.
GOLVSPEGEL, 1970-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GOLVUR, England, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
860 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GOLVUR, Finland 1800-tal.
GOLVUR, Finland 1800-tal.
Klubbat pris
810 EUR
Utropspris
300 EUR
GRINDAR, ett par, 1900-tal.
GRINDAR, ett par, 1900-tal.
Klubbat pris
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GRYTA, 1700 / 1800-tal.
GRYTA, 1700 / 1800-tal.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNGSTOL, allmoge, 1800-tal.
GUNGSTOL, allmoge, 1800-tal.
Klubbat pris
180 EUR
Utropspris
300 EUR
GUNGSTOL, tidigt 1900-tal.
GUNGSTOL, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
1 550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNGSTOL, ”Nonna” , Paul Tuttle 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNGSTOL,Italien, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR ASPLUND, stolar 10 st, för Gemla, 1930/40-tal.
Klubbat pris
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
GUNNAR CYRÉN, figuriner, 2 st, Dansk Designs, Japan.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUNNAR NYLUND, bordslampor, 2 st, chamotte, Rörstrand.
Klubbat pris
3 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUNNAR NYLUND, figuriner, 4 stycken. Rörstrand.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNEL SAHLIN, skål, glas, signerad. Orrefors Unique.
Klubbat pris
2 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gungstol.
Gungstol.
Klubbat pris
30 EUR
Utropspris
150 EUR
HANDDUKAR, 30 (12+12+6) st, linne, 1900-tal.
Klubbat pris
1 501 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS J WEGNER, fåtölj "GE-240"/"Cigarren", Danmark.
Klubbat pris
13 001 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Klubbat pris
10 901 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HANS J WEGNER, fåtölj, "GE-290", Getama.
Klubbat pris
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HANS J. WEGNER, soffbord "CH 008", Carl Hansen.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON, handspegel, Markaryd, 1960-tal.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, Markaryd, 1960-70-tal.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON, vägglampa, 1960-70-tal.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON, vägglampor ett par "Selectra".
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HATTHYLLA, 1900-talets mitt.
HATTHYLLA, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HATTHYLLA, 1900-talets mitt.
HATTHYLLA, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HATTHYLLA, 1900-talets mitt.
HATTHYLLA, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HATTHYLLA, 1950-tal.
HATTHYLLA, 1950-tal.
Klubbat pris
4 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HATTHYLLA, funkismodell, 1900-tal.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERRBETJÄNT, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERTHA BENGTSON, vaser 3 st, stengods. Rörstrand.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HYLLA MED LÅDOR, modern tillverkning.
Klubbat pris
901 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HYLLSYSTEN, Danmark, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HYVELBÄNK 1800-talets senare del.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HÄNGSKÅP, 1800-talets slut.
HÄNGSKÅP, 1800-talets slut.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HÄNGSKÅP/ÖVERDEL, omkring år 1900.
Klubbat pris
7 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HÖRNSKÅP, allmoge, 17/1800-tal.
Klubbat pris
220 EUR
Utropspris
300 EUR
HÖRNSOFFA, 2 delar, DUX.
HÖRNSOFFA, 2 delar, DUX.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ILMARI TAPIOVAARA, stolar 4 st, "Fanett", Edsbyverken.
Klubbat pris
2 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
INGER PERSSON, bordslampor, ett par, stengods, Rörstrand.
Klubbat pris
9 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
INKÖPSTAVLA, Kooperativa förbundet, 1930-/40-tal.
Klubbat pris
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ISHINK/CHAMPAGNEKYLARE, tenn, CG Hallberg, 1933.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
JASPER MORRISSON, bord, "OP-La", 3 st, Alessi, 1998.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOAN MIRÓ, färglitografi, ur Derrière le Miroir nr 144-146 1964.
Klubbat pris
2 016 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
5 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK