Inred sommarhuset

Få ditt sommarhus att kännas som hemma

991 föremål
SÄNGBORD, ett par, rokokostil, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOLSTOLAR, ett par, 1900-tal.
SOLSTOLAR, ett par, 1900-tal.
Klubbat pris
1 850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DIVAN med utdragbar säng, 1930/40-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSSPEGEL, senempire 1800-talets mitt.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKFOTOGENLAMPA, mässing och glas.
Klubbat pris
1 350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHAMPAGNEKUPOR, 10 stycken, glas.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ MED VITRINSKÅP, 1900-talets början.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MILLY EBBA MARIA SLÖÖR, Olja på duk, signerad.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVSPEGEL, 1970-tal.
GOLVSPEGEL, 1970-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
INKÖPSTAVLA, Kooperativa förbundet, 1930-/40-tal.
Klubbat pris
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, 1950-tal.
SPEGEL, 1950-tal.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKHYLLA, 1930-tal.
BOKHYLLA, 1930-tal.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATTA, Kelim, ca 293 x 209 cm.
Klubbat pris
4 900 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKRIN, koppar och mässing,1800-talets andra hälft,
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOLAR, ett par, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LJUSSTAKE, silver, möjligen Tyskland, 1800-talets slut.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, brickmärkt H M Nordéns Möbelaffär.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANDERS PEHRSON, taklampa, "Bumling", Ateljé Lyktan Åhus.
Klubbat pris
5 288 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATTA, kelim, ca 299 x 253 cm.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOLSTOLAR, 4 st, 1900-talets mitt/andra hälft.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL, 1930/40-tal.
SPEGEL, 1930/40-tal.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETER OPSVIK, skrivbordsstol, "Capisco", HÅG.
Klubbat pris
3 002 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, brons, 1700-tal.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
5 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JASPER MORRISSON, bord, "OP-La", 3 st, Alessi, 1998.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKE, Barock, tidigt 1700-tal.
Klubbat pris
3 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talet andra hälft.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, Art Déco, 1920-/30-tal.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJ, s k emmafåtölj, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klubbat pris
3 705 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HATTHYLLA, 1900-talets mitt.
HATTHYLLA, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATTA. Rölakan. 244 x 174cm.
MATTA. Rölakan. 244 x 174cm.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATTA, Kelim, ca 293 x 214 cm.
Klubbat pris
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATTA, slätväv, ca 233,5 x 156,5 cm, Kasthall, 1990-tal.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, slätvävd, sannolikt Orientalisk, ca 246,5 x 174,5 cm.
Klubbat pris
3 601 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKLAMPA, Holmegaard, Danmark, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
POTTSKÅP, rokokostil, 1800-tal.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGLAMPOR, ett par, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPOR, ett par, 1950-tal.
TAKLAMPOR, ett par, 1950-tal.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLA BILLGREN, litografi, signerad, EA och daterad 79.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGLAMPOR ett par, Asea, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
849 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGLAMPOR, ett par, Art Déco, 1930-tal.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVISDELAR, 53 delar, flintgods, "Ostindia", Rörstrand.
Klubbat pris
8 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSLAMPOR ett par 1970-tal.
BORDSLAMPOR ett par 1970-tal.
Klubbat pris
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, Swedish modern, 1940-tal.
Klubbat pris
1 101 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATTA Kirman old ca 303 x 202 cm.
Klubbat pris
1 150 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KANDELABRAR, ett par, oskarianska, sent 1800-tal.
Klubbat pris
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, jugend, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PAUL HOFF, figurin, stengods, Gustavsberg för WWF.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DOCKSKÅP, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARS FOHLIN, olja på duk, signerad.
Klubbat pris
296 EUR
Utropspris
250 EUR
TAKLAMPA, Italien 1900-talets senare del.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVLAMPA, 3-armad, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 317 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, 1920-30-tal.
TAKLAMPA, 1920-30-tal.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
WIKTOR BERNDT, vas, glas, Flygfors, 1959.
Klubbat pris
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPOR, ett par, glas, 1960-tal.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKLAMPA, Jugend, 1900-talets början.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, 1930-40-tal.
TAKLAMPA, 1930-40-tal.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EJNAR KOHLMANN, olja på duk, signerad.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK