Inred sommarhuset

32 föremål
Gårdskratta/Gårdsharv omkring år 1900.
Klubbat pris
401 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Vaxstapelställ, mässing, 1700-tal.
Klubbat pris
470 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hänglås samt bultlås, smide 16/1700-tal.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nikolaus Fankki, skedar 3 st, före 1964, signerade.
Klubbat pris
876 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Samovar, omkring 1900.
Samovar, omkring 1900.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Appliquer, ett par, brons, empirestil, 1900-talets början.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tubkikare, mässing, 1800-tal.
Tubkikare, mässing, 1800-tal.
Klubbat pris
100 EUR
Utropspris
200 EUR
Trädgårdsurnor, 2 st, gjutjärn, 1900-tal.
Klubbat pris
110 EUR
Utropspris
200 EUR
Ljusstakar, 2 st, Spanien 1600-talets senare hälft.
Klubbat pris
130 EUR
Utropspris
180 EUR
Kryddsnurra, Digsmed, Danmark, 1960-tal.
Klubbat pris
140 EUR
Utropspris
200 EUR
Skål, empir, 1800-tal.
Skål, empir, 1800-tal.
Klubbat pris
151 EUR
Utropspris
200 EUR
Skålar, 3 st, vril 1900-tal.
Skålar, 3 st, vril 1900-tal.
Klubbat pris
170 EUR
Utropspris
150 EUR
Piedestal, omkring år 1900.
Piedestal, omkring år 1900.
Klubbat pris
2 001 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skulpturer/dekorelement, tenn, Swedish Grace, 1920/30-tal.
Klubbat pris
2 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Appliquer, ett par, Louis XVI-stil, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vettar, 2 st, 1900-tal.
Vettar, 2 st, 1900-tal.
Klubbat pris
2 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skulptur, Centraleuropa troligen 1700-tal.
Klubbat pris
240 EUR
Utropspris
120 EUR
Vettar, 2 st, 1900-tal.
Vettar, 2 st, 1900-tal.
Klubbat pris
2 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdsurnor, ett par, 1900-tal.
Klubbat pris
3 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdsurnor, ett par, sent 1900-tal.
Klubbat pris
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsurnor, ett par, gjutjärn, Stavsjö Bruk.
Klubbat pris
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

69. Stig Lindberg, vas, stengods, Gustavsbergs studio 1963.
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
Budhistorik
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
7 500

ditt bud
7 000

ditt bud
6 500

ditt bud
6 000

ditt bud
5 500

ditt bud
5 000

ditt bud
4 500

ditt bud
4 000

ditt bud
Aktuellt bud:
24 000 SEK