Vårens klassiska F167

24 föremål
305. BYRÅ.
305. BYRÅ.
Klubbat pris
Utropspris
1 500 - 1 700 EUR
306. BYRÅ.
306. BYRÅ.
Klubbat pris
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
307. SKÅP, Rokoko, 1700-talets andra hälft.
Klubbat pris
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
308. CHIFFONJÉ, sengustaviansk.
Klubbat pris
Utropspris
1 200 - 1 400 EUR
309. BYRÅ. Gustaviansk, 1800-talets början.
Klubbat pris
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
310. BYRÅ.
310. BYRÅ.
Klubbat pris
3 000 EUR
Utropspris
4 000 - 6 000 EUR
311. SKÄNK, Nordeuropa 1800-talets mitt.
Klubbat pris
Utropspris
2 000 - 2 800 EUR
312. BARNSEKRETÄR.
312. BARNSEKRETÄR.
Klubbat pris
440 EUR
Utropspris
400 - 500 EUR
314. ROKOKO SPELBORD.
314. ROKOKO SPELBORD.
Klubbat pris
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
315. SPELBORD.
315. SPELBORD.
Klubbat pris
Utropspris
600 - 800 EUR
316. MATBORD, empirestil 1800-tal.
Klubbat pris
Utropspris
800 - 1 000 EUR
317. FÄLLBORD.
317. FÄLLBORD.
Klubbat pris
300 EUR
Utropspris
400 - 500 EUR
318. EMPIRE BORD.
318. EMPIRE BORD.
Klubbat pris
400 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR
319. EMPIRE BRICKBORD.
319. EMPIRE BRICKBORD.
Klubbat pris
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
320. SOFFA.
320. SOFFA.
Klubbat pris
760 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR
321. RÉCAMIER.
321. RÉCAMIER.
Klubbat pris
1 200 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
322. STOLAR, 6 ST.
322. STOLAR, 6 ST.
Klubbat pris
4 200 EUR
Utropspris
4 000 - 6 000 EUR
323. KARMSTOLAR, ett par, rokoko, Sverige 1770/80-tal.
Klubbat pris
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
324. KARMSTOLAR, ETT PAR.
324. KARMSTOLAR, ETT PAR.
Klubbat pris
4 000 EUR
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
325. STOLAR, ETT PAR.
325. STOLAR, ETT PAR.
Klubbat pris
400 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
326. STOLAR, ETT PAR.
326. STOLAR, ETT PAR.
Klubbat pris
1 000 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR
327. TABURETTER, ETT PAR.
327. TABURETTER, ETT PAR.
Klubbat pris
600 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
328. TABURETTER, ETT PAR.
328. TABURETTER, ETT PAR.
Klubbat pris
1 200 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR