286 föremål
Taklampa, 1960-tal.
3d 2 tim
Taklampa, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1970-80-tal.
1d 2 tim
Bänk, 1970-80-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Muminmuggar, 4 st, porslin, Arabia, Finland.
3d 4 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, venetiansk stil, 1900-talets mitt.
2d 6 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stina Sandwall, skrivbord, "Overtime", Voice.
3d 7 tim
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1900- talets mitt.
3d 6 tim
Matbord, 1900- talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Art Deco, 1930-tal.
1d 3 tim
Skåp, Art Deco, 1930-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
4d 9 tim
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
1 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ruth & Joanna, "Big Square Table", samtida.
6d 4 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampor, 6 st, Aneta, Växjö, 1960/70-tal.
5d 4 tim
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunilla Allard, serveringsvagn, "Cargo", Lammhults.
3d 6 tim
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Nina Jobs, sittpuff, "Poppy", Fogia.
5d 6 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Peem Oy, Finland, 1960/70-tal.
1d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tord Björklund, karmstol, IKEA, 1980-tal.
1d 4 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, 1900-talets första hälft.
3d 5 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, ett par, 1900-talets mitt.
3d 4 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Folke Ohlsson, soffa, Dux, 1900-talets mitt.
4d 9 tim
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sidobord, ett par, Minotti, Italien.
3d 6 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Golvlampa, Swedish Modern, 1940/50-tal.
5d 3 tim
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ingeborg Lundin, skål, "Ariel, Orrefors,
4d 4 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK