1645 föremål
Brosch, 18K guld med turkoser.
2d 19 tim
1 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj, "Karin", DUX.
4d 16 tim
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj, "Karin", Dux.
1d 16 tim
7 250 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Burberry, väska, "Cinda".
1d 17 tim
Burberry, väska, "Cinda".
2 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, "Stockholm", Englesson.
4d 15 tim
Byrå, "Stockholm", Englesson.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, "Uffe" Ikea formgiven 1979.
6d 20 tim
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-talets mitt.
4d 15 tim
Byrå, 1800-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, funkis, 1920/30-tal.
6d 17 tim
Byrå, funkis, 1920/30-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bägare, silver, K. Anderson, Stockholm 1929.
20 tim 55m
2 206 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk "Nan" hope 2000-tal.
2d 21 tim
Bänk "Nan" hope 2000-tal.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bänk 1940/50-tal.
2d 20 tim
Bänk 1940/50-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Caméhänge med kedja.
2d 19 tim
Caméhänge med kedja.
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Carl Fagerlund, bordslampa, Orrefors.
21 tim 7m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd,  Utan titel.
4d 19 tim
999 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Carl Holger Fischer, Solrosor i vas.
5d 21 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Carl Johan De Geer, "Fantomen i Skanör".
2d 18 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Carl Johan De Geer, Apan Saba, Ur "Tårtan", 1972.
16 tim 47m
1 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Malmsten, karmstol.
1d 19 tim
Carl Malmsten, karmstol.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, scarf, "Savane Africiane".
2d 22 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, scarf.
2d 22 tim
Cartier, scarf.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK