1878 föremål
Spegel, gustaviansk stil, omkring 1900.
4d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, scarf, "Aviator".
8d 20 tim
Cartier, scarf, "Aviator".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 2000-tal.
5d 15 tim
Taklampa 2000-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, plånbok/clutch.
1d 21 tim
Gucci, plånbok/clutch.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jerry Roupe, "Duvpar".
6d 20 tim
Jerry Roupe, "Duvpar".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 1940-tal.
2d 20 tim
Bordslampa 1940-tal.
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, vaser, 3 st.
4d 17 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brosch, 18K guld med en liten pärla.
5d 19 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ruskor, 3 st, silver, rokokostil, 1900-tal.
16 tim 33m
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Fagerlund, vägglampor, ett par, Orrefors.
1d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaffekanna, silver, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 18 tim
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tallrikar 6 st Kina 1800-tal porslin.
21 tim 29m
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Figurin, porslin, Kina, 1900-tal.
2d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, clutch, vintage.
5d 18 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klädhängare för vägg daterad 1933.
6d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ampel, jugend, tidigt 1900-tal.
4d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dalahäst, 1900-talets första hälft.
5d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Edward Hald, vas, "Fiskgraal", Orrefors.
3d 19 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Severin Nilson, Det gamla trädet.
4d 20 tim
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
2d 17 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hänge, kors samt brosch.
4d 15 tim
Hänge, kors samt brosch.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1970/80-tal.
3d 20 tim
Bänk, 1970/80-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Loro Piana, plånbok.
1d 21 tim
Loro Piana, plånbok.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Perfecta, armbandsur, 33 mm.
5d 17 tim
Perfecta, armbandsur, 33 mm.
3 676 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?