1093 föremål
Skåp, 1700-tal.
1d 18 tim
Skåp, 1700-tal.
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Sverige, 1700-tal.
4d 19 tim
Skåp, Sverige, 1700-tal.
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, Swedish Modern, 1930-40-tal.
1d 15 tim
9 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, jugend, 1900-talets början.
4d 20 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1700/1800-tal.
4d 15 tim
Slagbord, 1700/1800-tal.
2 222 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
4d 20 tim
Slagbord, 1800-tal.
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Slagbord, allmoge, 1800-tal.
1d 18 tim
Slagbord, allmoge, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, furu, 1800-tal.
2d 16 tim
Slagbord, furu, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Designers Guild.
4d 14 tim
Soffa, Designers Guild.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, rokokostil, sent 1800-tal.
4d 15 tim
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
19 tim 36m
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets första hälft.
19 tim 54m
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Englesson.
6d 19 tim
Soffbord, Englesson.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Sofia Änghede, "#33", 2011.
6d 17 tim
Sofia Änghede, "#33", 2011.
Inga bud
Utropspris
25 000 SEK
Spegel, Karl Johan, 1800-talets första hälft.
4d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, funkis, 1930-tal.
4d 19 tim
Spegel, funkis, 1930-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stephen Cox, Kvinnofigurer.
16 tim
Stephen Cox, Kvinnofigurer.
2 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stig Claesson, Vårlandskap.
6d 20 tim
Stig Claesson, Vårlandskap.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sybord, Louis XV-stil, tidigt 1900-tal.
5d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, tidigt 1900-tal.
4d 15 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, "Saturnus-modell", 1900-talets mitt.
20 tim 54m
1 501 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets andra hälft.
6d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
5d 17 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, 1900-talets andra hälft.
2d 16 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampor, ett par, Pukeberg, 1940-tal.
16 tim 18m
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK